Úvodní stránka » Barvy a materiály

Barvy a materiály

Působení barev

Tónování barevVliv barev na lidskou psychiku je více než zřejmý. Může se stát, že v dané místnosti se člověk cítí příjemně a mile, zatímco v jiné vnímá něco rušivého, neklidného. Naše podvědomí totiž dokáže vnímat rozdíly mezi působením jednotlivých odstínů barev – a přitom si něco takového vůbec neuvědomujeme.

 

Zobrazit celou stránku >>

 

Tónování barev

Tónování barevVybrat si správný odstín barevného odstínu je vůbec tím nejdůležitějším rozhodnutím. Na základě zkušeností dokážeme vždy poradit, které tóny by byly pro danou místnost nejpříznivější (více informací naleznete v odkazu „Působení barev“). K výběru barevného odstínu používáme rozsáhlé vzorníky, stačí si jen vybrat a my poté dokážeme namíchat prakticky jakýkoli odstín z více než 1500 barev přesně podle vašeho přání.

 

Zobrazit celou stránku >>

 

Materiály

K malování používáme pouze kvalitní a prověřené nátěrové hmoty, které mají výborné užitné vlastnosti. Na základě dlouholetých zkušeností používáme k malířským pracím pouze moderní, vysoce kvalitní nátěrové hmoty (Primalex – www.primalex.cz, Remal – www.remal.cz, Het – www.het.cz, Jupol – www.jupol.cz, Mistral – www.mistral-paints.cz, Dulux – www.dulux.cz a další).

 

Zobrazit celou stránku >>