Úvodní stránka » Průběh malování

Průběh malování

Informativní schůzka

Po zkontaktování (telefonicky nebo emailem, viz. kontakt) vás nezávazně a zdarma navštíví v domluvenou dobu pracovník firmy, který se seznámí s vašimi požadavky. V případě potřeby vám samozřejmě dokáže pomoci, poradit s výběrem vhodných materiálů, odstínů, případně i s dalšími věcmi.

 

Zobrazit celou stránku >>

 

Přípravné práce

Před samotným malováním je nutné prostory připravit tak, aby výsledek splnil očekávání. Je vhodné sestěhovat a pro jistotu přikrýt nábytek či okna, sundat ze stěn veškeré obrázky, police, doplňky atd., podlahy lze zakrýt speciální malířskou fólií.

 

Zobrazit celou stránku >>

 

Příprava stěn

Malířské práce jsou zahájeny vždy až po důkladné přípravě stěn. Tmelem se spraví drobné trhliny, zabrousí se případné nerovnosti a pukliny, které jsou prakticky v každém zdivu. Povrch stěn ometeme a očistíme, v případě potřeby odstraníme škrabáním staré nátěry a savé povrchy napenetrujeme doporučenou penetrací.

 

Zobrazit celou stránku >>

 

Malířské práce

Malířské práce provádíme v souladu s moderními trendy. Používáme běžné i speciální pomůcky, které zaručí společně s dodržením doporučených postupů vynikající výsledek. Nejčastěji se při malování používá speciální váleček z měkké plsti. Jeho největší výhodou je velmi rovnoměrné nanášení barvy, prakticky nemožnost udělat na stěnách „kocoury“.

 

Zobrazit celou stránku >>

 

Dokončovací práce

Po skončení prací malířských následuje uvedení prostor do původního stavu. Doby, kdy pracný úklid po malování trval několik dní, jsou už nenávratně pryč. Podle našich zkušeností trvá běžné uklizení po provedení malířských prací zhruba hodinu. Prostory jsou po tomto úklidu bez problémů a zcela obyvatelné. Sklidí se zakrývací fólie, odstraní krycí pásky, omyjí se podlahy.

 

Zobrazit celou stránku >>