Úvodní stránka » 100% záruka

 100% záruka

palecAtraktivní ceny

Zaručujeme všem našim zákazníkům nejpříznivější ceny v závislosti na použitém materiálu. Vždy vám dokážeme připravit rozpočet ve více variantách, které se liší podle kvality a požadovaných vlastností malířských barev. S nejlepším výběrem z navrhovaných variant vám samozřejmě poradíme, konečné rozhodnutí je pak na vás.

Obecně vzato například světlé barevné tóny jsou cenově výhodnější oproti tmavším, sytým barvám, které obsahují více pigmentů. Dále například u bílé barvy platí pravidlo, že čím je bělejší (až sněhobílá), tím je tento materiál rovněž finančně náročnější. Výsledný vzhledový rozdíl oproti běžné bílé barvě je však markantní.

Celkově jsme ve srovnání s konkurencí schopni připravit pro vás zcela jistě atraktivní nabídku a nabídnout všem našim zákazníkům malířské práce cenově výhodněji.

palecPerfektní kvalita

Zaručujeme dokonalou kvalitu provedené práce, neboť nejlepší reklamou je doporučení naší firmy dalším zákazníkům. Záleží nám na dobré pověsti a úspěšně ji budujeme. Rovněž používání prověřených materiálů a pečlivost při provádění prací malířských jsou spolu s nejmodernějšími a hlavně čistými pracovní postupy během malování pro nás samozřejmostí. Na provedené práce poskytujeme vždy záruku.

palecRychlé provedení

Zaručujeme rychlost provedení přesně podle vašich požadavků. Jsme schopni v případě potřeby pracovat nejen během dnů pracovního týdne, ale i o víkendech a v případě potřeby i ve večerních či nočních hodinách. Dokážeme se maximálně přizpůsobit a časová flexibilita patří mezi naše přednosti, kterými se snažíme vyjít co nejvíce vstříc našim zákazníkům.

palecDodržení termínu

Zaručujeme za každých okolností dodržení předem domluvených termínů. Práce vždy rozvrhneme tak, aby byla zajištěna sjednaná doba dokončení a předání díla zákazníkovi. Můžete se spolehnout, že malířské práce budou probíhat přesně podle sjednaného harmonogramu. V daný termín bude vše kompletně hotové a nově upravené prostory připravené k předání.

palecFérové jednání

Zaručujeme pokaždé férové jednání a slušný, lidský přístup ke všem našim zákazníkům. Dodáme vždy všechny potřebné informace, veškeré dotazy ochotně a trpělivě zodpovíme. Čestné jednání, trpělivost a partnerský přístup je nám vlastní. Našimi přednostmi jsou ochota, otevřená komunikace a zájem na tom, aby naši zákazníci byli vždy spokojeni.