Materiály používané k malování a nátěrům

Malířské práce

K malování používáme pouze kvalitní a prověřené nátěrové hmoty, které mají výborné užitné vlastnosti. Na základě dlouholetých zkušeností používáme k malířským pracím pouze moderní, vysoce kvalitní nátěrové hmoty (Primalex – www.primalex.cz, Remal – www.remal.cz, Het – www.het.cz, Jupol – www.jupol.cz, Mistral – www.mistral-paints.cz, Dulux – www.dulux.cz a další).

remal    klasik het    primalex plus

Všechny výborně kryjí, jsou vysoce odolné vůči otěru, prodyšné nebo také omyvatelné. S vhodným výběrem vám ochotně poradíme. Při rozhodování o odstínu barev můžete rovněž využít ukázkových vzorníků, podle kterých lze namíchat prakticky jakýkoli odstín ze zhruba 1500 podle vašeho přání. Barvy tónujeme a namícháme u Vás, lze si tak vybrat tón přesně podle vašich představ.

Natěračské práce

Rovněž u nátěrů se zaměřujeme na kvalitní a prověřené nátěrové hmoty od prověřených výrobců. Existují dvě hlavní skupiny těchto barev – vodouředitelné a syntetické (ředí se přímo určeným ředidlem). Výběr z těchto materiálů vhodných pro natírání (Balakryl – www.balakryl.cz, Luxol - www.luxol.cz, Xyladecor – www.xyladecor.cz, Eternal – www.barvy-eternal.cz, Sokrates – www.barvy-sokrates.eu, Superfest – www.bal.cz, Hammerite – www.hammerite.akzonobel.cz a další) je velmi široký.

eternal    dulux    dulux

Produkty se liší jednak svými užitnými vlastnostmi a také možnostmi použití (nátěry na kov, dřevo, plasty, beton apod.). Některé jsou vhodné do vnitřních prostor, jiné zase najdou lepší uplatnění ve venkovním prostředí. S výběrem ideálního materiálu vám samozřejmě rádi poradíme.